Podróż z miłym akcentem

Podróż z miłym akcentem

Zawsze kiedy decydujemy się na urlop swoim autem, musimy się stosownie przyszykować. Dużym atutem tego typu urlopów jest to, iż możemy zabrać to na co mamy chęć i jesteśmy w stanie słuchać takiej muzyki jaka nam się podoba.

Jak czeka nas długa wycieczka, to powinno rozważyć jak ją sobie uprzyjemnić. Właściwe wydaje się wyselekcjonować coś luźnego, co w dodatku nastawi nas na urlop. Singiel Mroza ,,Palę w oknie” – to jeden z popularniejszych ostatnimi czasy kawałków, który zdecydowanie umożliwi nam się dobrze nastroić na podróż. Jeśli spodoba nam się jakikolwiek utwór, to wskazane jest zaprzyjaźnić się z całkowitą twórczością danego piosenkarza, a także jego kolaboracji np. Mrozu z Jan-Rapowanie.

Nie ulega wątpliwości, że jednym z bardziej znanych piosenkarzy w bieżących czasach wydaje się Mrozu – MTV Unplugged to szereg koncertów w aranżacjach akustycznych, w jakich ostatnimi czasy uczestniczył. Jest to bez wątpliwości nagroda dla piosenkarza. Warto zatem zaznajomić się z jego dyskografią w czasie długiej trasy. Ta miła dla uszu muzyka z pewnością urozmaici nam wyprawę. Szczególnie, iż wydaje się on niebywale uzdolnionym artystą. Mrozu (Fryderyki 2023 – dały mu aż 5 nagród), współtworzy swą muzę dodatkowo z innymi świetnymi piosenkarzami z naszej muzycznej sceny.

Trasa Mroza ,,Bez Prądu” ujęła całą mnóstwo entuzjastów, a wejściówki wyprzedawały się w zjawiskowym tempie. Jeśli jest to styl muzyki, który nam odpowiada to warto przynajmniej chociaż raz przejść się na jego występ, robi niesamowite doznanie. Tego typu muzyka spowoduje, iż nawet długa podróż przebiegać będzie w miłej atmosferze. Szczególnie, iż w jego utworach często możemy usłyszeć ciekawych gości. Jeśli ta muzyka spodoba się nam to nie zostaje nam nic innego jak oczekiwać aż pojawi się nowa płyta Mroza. Więcej o jego inspiracjach przeczytacie tutaj: https://freshmag.pl/wywiady/mrozu-wywiad.

Poza tym, na dłuższą wyprawę warto również przyszykować sobie przekąski oraz coś do wypicia, kawa, czy także herbata w termosie będzie genialnym pomysłem. Zawsze jesteśmy w stanie sobie też zamierzyć przystanek na trasie jak i zaplanować mały piknik. To dodatkowo uatrakcyjni naszą wycieczkę i umożliwi nam się bardziej napawać urlopem. Najistotniejsze to właściwie zaprojektować pełny wyjazd i drogę, tak aby zyskać dużo więcej przyjemności i gromadzić wspaniałe wspomnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *