Ślub i podróż poślubna w górskiej miejscowości

Ślub i podróż poślubna w górskiej miejscowości

Zaślubiny to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego każda para chce, by był to szczególny dzień. Dobrym pomysłem będzie na przykład uroczystość w górskiej miejscowości. Malownicza sceneria na długo zapisze się w umysłach nowożeńców i obecnych z nimi w tym dniu gości.

Przygotowania do ślubu

Organizacja wesela w górach to z pewnością duże utrudnienie logistyczne. W pierwszej kolejności weselnikom należy bowiem zapewnić nocleg. Ciekawą opcją może okazać się dajmy na to hotel w Zieleńcu, zajmujący się też organizacją imprez na różne okazje. Korzystając z oferty takiego obiektu, narzeczeni będą mieć zapewnione kompleksowe doradztwo w trakcie organizowania uroczystości.

Ponadto należy także zorganizować transport własny oraz weselników, jak również znaleźć stylistkę albo w danej miejscowości, albo gotową podjąć się wyjazdu. Wysiłek włożony w organizację z pewnością zostanie jednak zrekompensowany pięknymi momentami spędzonymi u boku bliskiej osoby. Wesele w górach to cudowne doświadczenie!

Wyjątkowy dzień

Wesele w górskim miasteczku to cudowne doświadczenie dla nowożeńców i atrakcja dla gości. Rezerwując hotel w Zieleńcu z basenem, zapewnimy im wyjątkowe rozrywki i sposobność odprężenia się. Przez to będą długo wspominać tę ceremonię. Nowożeńcy będą mogli zaś złożyć przysięgę w przepięknej miejscowości w górach.

Podczas ceremonii weselnicy będą mieli okazję zakosztować prawdziwych górskich smaków i bawić się przy góralskich nutach. Na pewno nie zabraknie im także czasu na odkrywanie uroków górskich szlaków.

Wycieczka nowożeńców

Po uroczystości ślubnej czas na wycieczkę poślubną. Dla entuzjastów dostępnych w górach dobrodziejstw doskonałą opcją będzie na przykład Zieleniec. Hotel przy stoku stanowi świetnym punktem wypadowym dla eskapad na trasy górskie i uprawiania innych interesujących sposobów wypoczynku.

Wieczory we dwoje mogą być spędzane w hotelowym SPA bądź udając się na romantyczną kolację, którą poda restauracja w Zieleńcu. Wycieczka nowożeńców w góry z pewnością będzie udaną decyzją, a plusem jest w jej przypadku fakt, że wizję tę wcielić w życie można w każdym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *