Jak zabezpieczyć drzwi Twojego hotelu przez niechcianymi gośćmi?

Jak zabezpieczyć drzwi Twojego hotelu przez niechcianymi gośćmi?

W obecnych czasach wiele hoteli oraz restauracji nie wie jak dobrze zadbać o bezpieczeństwo turystów i gości. Sprawdź co możesz zrobić, aby Twoje placówki były zawsze bezpieczne i zapewniały całkowity komfort przyjezdnym, dzięki czemu będą oni mogli spędzić miło czas poznając pobliskie tereny.

Jedną z kluczowych rzeczy są odpowiednie zamki do drzwi pokojowych. Prowadząc własny hotel musisz zadbać o to, aby każdy z gości był bezpieczny podczas pobytu, zarówno kiedy znajduje się w środku, jak i wtedy kiedy wyrusza w trasę. Tego typu rozwiązanie może zapewnić jedynie system jednego klucza w drzwiach. Dzięki niemu goście hotelowi mogą nie tylko otworzyć własny pokój, ale również drzwi które do toalety, lub bramkę wejściową. Takie rozwiązanie jest szczególnie opłacalne jeżeli posiadasz w swoim kompleksie co najmniej 10 pokojów. Teraz nasuwa się pytanie – jak to działa – system jednego klucza posiada wiele drobnych wypustek, które dopasowują się do różnych zamków, idea tego pomysłu jest bardzo przemyślana ponieważ jednym głównym kluczem można otworzyć wszystkie drzwi znajdujące się w obiekcie, natomiast innym, pozornie wyglądającym tak samo kluczem otworzymy już tylko niewielką część z nich.

Wprowadzając wkładki do drzwi z systemem jednego klucza do swojej restauracji hotelowej, możemy pozwolić wykwalifikowanym pracownikom na korzystanie z ważniejszych pomieszczeń, natomiast dla najniżej postawionych dane pomieszczenia pozostaną zamknięte. Zamki z systemem jednego klucza nie tylko poprawią bezpieczeństwo w Twojej restauracji, ale także pomogą przy przyjmowaniu dostaw. Firma która zajmuje się zaopatrzeniem Twojego hotelu będzie mogła otrzymać klucz który otwiera tylko i wyłącznie wejście do chłodni, lub innego pomieszczenia w którym składowane są produkty. Dzięki temu dostawca będzie mógł dostarczyć świeży towar w nocy, bez potrzeby nadzoru przez pracowników Twojej restauracji. Przez tak proste rozwiązanie jakim jest system klucza master key możesz uchronić swój hotel i restauracje przed niepożądanymi osobami, a także zmniejszyć ilość kluczy posiadanych przez załogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *